Olympiáda SJL  

 

 

2016

Dňa 1. 12. sa uskutočnilo školské kolo Olympiády v SJL. V kategórii A zvíťazila Michaela Hriňová zo 4. C triedy a v kategórii B Mária Buckulčíková z 2. B triedy.
 
 

2015

Dňa 11. 11. 2015 sa uskutočnilo školské kolo olympiády v SJL v dvoch kategóriách.

A.    kategória:

1.      miesto – Michaela Hriňová, 3. C

2.      miesto – Kristína Mečková, 3. C

3.      miesto – Michaela Rapavá, 4. C

B.     kategória: 

1.      miesto – Kristína Bardyová, 1. C

2.      miesto – Terézia Chromeková, 2. C

miesto – Barbora Podhorská, 2. D

2014

    Dňa 26.11.2014 sa uskutočnilo školské kolo olympiády v slovenskom jazyku a literatúre. Výsledky súťaže: 


A. kategória 
1. miesto - Katarína Tobiášová, 3.A
2. miesto - Matúš Lazar, 3.B
3. miesto - Jakub Dzimko, 4.D
 
B. kategória
1. miesto - Michaela Hriňová, 2.C
2. miesto - Ema Švecová, 1.B
3. miesto - Ján Remeň, 1.B
 

2013

Výsledková listina školského kola, ktoré sa uskutočnilo 15.10. 2013.
   kategória A:
1. miesto - Katarína Tobiášová, 3.A
2. miesto - Ingrid Tkáčová, 3.A
3. miesto - Pavlína Vaňková, 6.G
kategória B:
1. miesto - Michaela Hriňová, 1.C
2. miesto - Erika Lettrichová, 2.C
3. miesto - Lenka Padúchová, 1.C

 

  • 2012

 

                Dňa 14.11. 2012 sa uskutočnilo školské kolo OSJL.

                Víťazi jednotlivých kategórií:

        KATEGÓRIA  A – Gabriela Mišíková

        KATEGÓRIA  B – Katarína Tobiášová

        KATEGÓRIA  C – Nina Kadášová

                    Srdečne blahoželáme !

 

  • 2011

Dňa 26. 10. 2011 sa uskutočnilo školské kolo súťaže OSJL, ktorej sa zúčastnilo 68 študentov.

Kategória A:      1. M. Líška, 6. F

                                   2. D. Struharňanská, 6. F

                                   3. L. Čiljaková, 3. D

Kategória B:      1. K. Tobiášová, 1. A

                                   2. M. Kršiak, 4. G

                                   3. A. Brozmanová, 2. A

Kategória C:      1. A. Cikraiová, 3. G

                                   2. Z. Sopóciová, 3. G

                                   3. I. Froľová, 3. G

Víťazi postúpili do krajského kola. Najúspešnejším sa stal Michal Líška (6. F) – obsadil druhé miesto.